Super premium voeding en verzorgingsproducten uit Zweden voor honden en katten

Voedingsconsulenten

Judith Rademaker

Judith Rademaker

Voedingsconsulent voor de regio; Zuidplas en Lansingerland.

J. Rademaker t.h.o.d.n. Husse Groene Hart
KVK:62797921
BTW NR:NL181740916B01

06-36452251
j.rademaker@husse.nl

Ben Dijkstra

Deze regio is nog beschikbaar

Michel Tabak

Deze regio is nog beschikbaar

Wilfred Heeremans

Wilfred Heeremans

Voedingsconsulent voor de regio; Haaglanden

W. Heeremans t.h.o.d.n. Husse Haaglanden
KVK:62797654
BTW NR:NL185766560B02

06-39828689
w.heeremans@husse.nl

Franchisenemer voor de regio; Den Haag

Daniëlle Klompenhouwer

Voedingsconsulent voor de regio; Den Haag

D.M. Klompenhouwer t.h.o.d.n. Husse Den Haag
KVK:62938738
BTW NR:NL163425449B01

06-83898345
d.klompenhouwer@husse.nl

Franchisenemer voor de regio; Arnhem en omstreken

Renato Jurriansen

Voedingsconsulent voor de regio; Arnhem en omstreken

Jurriansen t.h.o.d.n. Husse Arnhem en omstreken
KVK:63167115
BTW NR:NL130988157B01

06-39049703
r.jurriansen@husse.nl

Franchisenemer voor de regio; Friesland

Rutger Klaibeda

Voedingsconsulent voor de regio; Smallingerland en Opsterland

06-53815228
drachten@husse.nl

Franchisenemer voor de regio; Drechtsteden

Eelco & Heidi

Voedingsconsulent voor de regio; Drechtsteden

Nederwoud BV
KVK:57152888
BTW NR:NL852459464B01

06-46184740
h.verschoor@husse.nl

Franchisenemer voor de regio; Zoeterwoude e.o.

Jacqueline Roest

Voedingsconsulent voor de regio; Zoeterwoude e.o.

J&P Dierenvoeding t.h.o.d.n. Husse Zoeterwoude e.o.
KVK: 65355563
BTW NR:NL856078037B01

06-24715260
j.roest@husse.nl

Franchisenemer voor de regio; Haarlem en Heemstede

Yilmaz Topcuoglu

Voedingsconsulent voor de regio; Haarlem en Heemstede.

Natuurlijk voor dieren
KVK: 39064306
BTW NR:NL130040769B01

06-39768873
haarlem@husse.nl

Voedingsconsulent voor de regio; Noordoost Groningen

Martijn Haaima

Voedingsconsulent voor de regio; Noordoost Groningen.

M. Haaima t.h..o.d.n. Husse Groningen.
KVK: 66546834
BTW NR:NL193701881B01

06-37434075
m.haaima@husse.nl

Voedingsconsulent voor de regio; Hellendoorn e.o.

Jan Woesthuis

Voedingsconsulent voor de regio; Hellendoorn e.o..

Jan Woesthuis t.h..o.d.n. Husse.
KVK: 69100861

06-128 24 130
j.woesthuis@husse.nl

Overzicht van Husse franchisenemers bij u in de buurt.

 

 Voedingsconsulenten

Naam Telefoonnummer Regio
Danielle Klompenhouwer 06-838 98 345 Den Haag
Heidi Verschoor 06-461 84 740 Drechtsteden
Rutger Klaibeda 06-538 15 228 Friesland
Martijn Haaima 06-374 34 075 Noordoost-Groningen
Renato Jurriansen 06-390 49 703 Arnhem
Wilfred Heeremans 06-398 28 689 Haaglanden
Jan Woesthuis 06-128 24 130 Hellendoorn e.o.

 
Vestigingsadres:

Nipkowlaan 4
9207 JA Drachten

 

 

 

 

 

 

Recentelijk bekeken
Kroketter Chicken

Kroketter Chicken

Complete voeding voor volwassen katten met een normale energiebehoefte in goede ...
€ 13,95
Light Bitar i Sas Kyckling (kip)

Light Bitar i Sas Kyckling (kip)

Heerlijke ovengekookte light kip brokken.
€ 1,50
Exclusive Lam & Rijst Digest

Exclusive Lam & Rijst Digest

Speciale hypoallergene voeding op basis van Lam en Rijst voor katten met een gev...
€ 14,96
Digestion Plus: 200 g

Digestion Plus: 200 g

Voedingssupplement voor honden en katten.
€ 20,95
Aanbieding
Makreel in gelei

Makreel in gelei

Een gezonde aanvullende natuurlijke voeding, vrij van kleurstoffen en conserveer...
€ 1,00
Scroll